Jak działamy?

EDF TAX to nowoczesne biuro rachunkowe oferujące kompleksową obsługę przedsiębiorstw, stowarzyszeń i fundacji. Świadczymy usługi księgowe, kadrowe i doradcze. Pomagamy w wycenie, sprzedaży i łączeniu się przedsiębiorstw. Realizujemy procesy rejestracji, likwidacji i upadłości spółek.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tak aby jak najlepiej dostosować się do specyfiki danego biznesu. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania, umożliwiające współpracę zdalną, co oszczędza Twój czas i jednocześnie daje Ci podgląd w finanse Twojej firmy w dowolnym momencie z dowolnego miejsca.

Jesteśmy dla naszych klientów, a nie odwrotnie, dlatego przejmujemy na siebie znacznie większy zakres zadań biurowych niż standardowe biura rachunkowe, dzięki czemu nie tracisz czasu na formalności i możesz skupić się na prowadzeniu swojej działalności.

Kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu rachunkowości, podatków, prawa handlowego i wielu innych dziedzin, których łączy jedno: pasja do współpracy z biznesem. Wierzymy, że dzięki naszym usługom Twoje przedsiębiorstwo lub organizacja zwiększy swoją efektywność i znajdzie się na ścieżce dynamicznego rozwoju.

Emil Derda

Prezes Zarządu

Emil kieruje pracami naszej firmy i odpowiada za kontakt z klientami. Posiada bogate doświadczenie w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw, rachunkowości finansowej i podatkowej oraz prawa handlowego. Jego holistyczne spojrzenie jest wynikiem zarówno pracy korporacyjnej jak i wieloletniego doświadczenia w zarządzaniu finansami własnych przedsiębiorstw.

Aneta Karwowska

Samodzielna Księgowa

Do zadań Anety należy prowadzenie ksiąg rachunkowych i dokumentacji kadrowo-płacowej. Dzięki doświadczeniu w pracy z podmiotami z różnych sektorów potrafi dostosować nasze usługi do specyfiki konkretnego przedsiębiorstwa, z zachowaniem pełnej zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami.

Rafał Wachowski

Konsultant

Rafał odpowiada za procesy sprzedaży i łączenia się przedsiębiorstw, a także doradztwo biznesowe. Jego wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnych firm i pracy na rzecz podmiotów zewnętrznych gwarantuje realizację interesów wszystkich naszych klientów. Odnajduje się w każdym sektorze i perfekcyjnie odczytuje trendy rynkowe zarówno w tradycyjnych jak i nowatorskich branżach.

Edward Drzymała - Młodszy Księgowy

Edward Drzymała

Młodszy Księgowy

Do licznych zadań Edwarda należy dbałość o kompletność dokumentacji księgowej oraz przygotowywanie dokumentacji podatkowej i korporacyjnej. Pilnuje wszystkich szczegółów, drobiazgów i terminów, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że ich dokumentacja jest poprawna, kompletna i przygotowana na czas.

Menu